Znaleziono 2612 wyników

autor: bartek_1990
08 lut 2019, 16:35
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6922

Draft Ekstra ŻLF

Szymon Szlauderbach - Leszno
autor: bartek_1990
08 lut 2019, 12:49
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6922

Draft Ekstra ŻLF

Mateusz Szczepaniak - Rybnik
autor: bartek_1990
06 lut 2019, 19:18
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Ekstra ŻLF - Sprawy organizacyjne
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 3704

Sprawy ogólne - Ekstra ŻLF

Wariant 1
autor: bartek_1990
06 lut 2019, 15:14
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6922

Draft Ekstra ŻLF

Fredrik Jakobsen - Gniezno
autor: bartek_1990
06 lut 2019, 11:28
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6922

Draft Ekstra ŻLF

Timo Lahti - daugavpils
autor: bartek_1990
03 lut 2019, 19:04
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6922

Draft Ekstra ŻLF

Dawid Lampart - Lublin
autor: bartek_1990
03 lut 2019, 15:54
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6922

Draft Ekstra ŻLF

Karol Żupiński - Gdańsk
autor: bartek_1990
01 lut 2019, 12:32
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6922

Draft Ekstra ŻLF

Patryk Rolnicki - Grudziądz
autor: bartek_1990
01 lut 2019, 8:49
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6922

Draft Ekstra ŻLF

Vaclaw Milik - Wrocław
autor: bartek_1990
29 sty 2019, 10:48
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6922

Draft Ekstra ŻLF

Szymon Woźniak - Gorzów
autor: bartek_1990
29 sty 2019, 9:22
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6922

Draft Ekstra ŻLF

Matej Zagar -Czestochowa
autor: bartek_1990
25 sty 2019, 16:31
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6922

Draft Ekstra ŻLF

Bfy:
Przemek Pawlicki - Grudziądz
Jason Doyle - Toruń
autor: bartek_1990
23 sty 2019, 9:43
Forum: ŻLF 2019
Temat: Proces licencyjny - ŻLF 2019
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 2218

Proces licencyjny - ŻLF 2019

Zgłaszam się ponownie jako zespół bfy
autor: bartek_1990
08 paź 2018, 17:17
Forum: ŻLF 2018
Temat: Baraż o Ekstra ŻLF - mecz nr 2 06.10.2018
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 811

Baraż o Ekstra ŻLF - mecz nr 2 06.10.2018

Dzięki za walke FaN9 i powodzenia w walce o awans w nastepnym sezonie
autor: bartek_1990
04 paź 2018, 20:47
Forum: ŻLF 2018
Temat: Baraż o Ekstra ŻLF - mecz nr 2 06.10.2018
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 811

Baraż o Ekstra ŻLF - mecz nr 2 06.10.2018

9. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 10. Grzegorz Zengota - Zielona Góra 11. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra 12. Jacob Thorsell - Zielona Góra 13. Patryk Dudek - Zielona Góra . W ramach ZZ pojadą : Protasiewicz, Zengota, Jepsen Jensen i Thorsell 14. Robert Chmiel - Rybnik 15. Sebastian Niedźwie...
autor: bartek_1990
27 wrz 2018, 18:12
Forum: ŻLF 2018
Temat: Baraż o Ekstra ŻLF - mecz nr 1 29.09.2018
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1133

Baraż o Ekstra ŻLF - mecz nr 1 29.09.2018

Przeciwko Akademii pojadą : 1. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 2. Grzegorz Zengota - Zielona Góra 3. Andrzej Lebiediew - Rybnik 4. Jacob Thorsell - Zielona Góra 5. Patryk Dudek - Zielona Góra. W ramach ZZ pojadą: Protasiewicz, Zengota, Lebiediew, Thorsell 6. Mateusz Tonder - Zielona Góra 7. Sebast...
autor: bartek_1990
27 wrz 2018, 18:09
Forum: ŻLF 2018
Temat: Baraż o Ekstra ŻLF - mecz nr 1 29.09.2018
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1133

Baraż o Ekstra ŻLF - mecz nr 1 29.09.2018

Przeciwko IQ pojadą: 1. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 2. Grzegorz Zengota - Zielona Góra 3. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra 4. Jacob Thorsell - Zielona Góra 5. Patryk Dudek - Zielona Góra . W ramach ZZ pojadą : Protasiewicz, Zengota, Jepsen Jensen i Thorsell 6. Robert Chmiel - Rybnik 7. Seb...
autor: bartek_1990
26 sie 2018, 14:31
Forum: ŻLF 2018
Temat: 14 kolejka EkstraŻLF - 26.08.2018 r.
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1489

14 kolejka EkstraŻLF - 26.08.2018 r.

Za Niedźwiedzia - Igor Kopeć Sobczynski - Toruń
autor: bartek_1990
23 sie 2018, 17:45
Forum: ŻLF 2018
Temat: 14 kolejka EkstraŻLF - 26.08.2018 r.
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1489

14 kolejka EkstraŻLF - 26.08.2018 r.

Bfy:
9. Jason Doyle - Toruń
10. Grzegorz Zengota - Zielona Góra
11. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
12. Peter Kildemand - Tarnów
13. Szymon Woźniak - Gorzów
14. Patryk Rolnicki - Tarnów
15. Sebastian Niedźwiedź -Zielona Góra
16. Wiktor Kułakov - Tarnów
autor: bartek_1990
19 sie 2018, 16:51
Forum: ŻLF 2018
Temat: 13 kolejka Ekstra ŻLF - 27.07.2018
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 1821

13 kolejka Ekstra ŻLF - 27.07.2018

Za Sebastiana Niedźwiedzia - Igor Kopeć Sobczyński (Toruń)
autor: bartek_1990
10 sie 2018, 17:36
Forum: ŻLF 2018
Temat: 12 kolejka Ekstra ŻLF - 12.08.2018
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1222

12 kolejka Ekstra ŻLF - 12.08.2018

Bfy:
9. Grzegorz Zengota - Zielona Góra
10. Jason Doyle - Toruń
11. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
12. Szymon Woźniak - Gorzów
13. Peter Kildemand - Tarnów
14. Igor Kopeć Sobczyński - Toruń
15. Szymon Szlauderbach - Leszno
16. Wiktor Kułakov - Tarnów
autor: bartek_1990
26 lip 2018, 19:20
Forum: ŻLF 2018
Temat: 13 kolejka Ekstra ŻLF - 27.07.2018
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 1821

13 kolejka Ekstra ŻLF - 27.07.2018

Bfy
1. Grzegorz Zengota - Zielona Góra
2. Peter Kildemand - Tarnów
3. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
4. Szymon Woźniak - Gorzów
5. Jason Doyle - Toruń
6. Patryk Rolnicki - Tarnów
7. Sebastian Niedźwiedź - Zielona Góra
8. Wiktor Kułakov - Tarnów
autor: bartek_1990
26 lip 2018, 19:12
Forum: ŻLF 2018
Temat: 11 kolejka Ekstra ŻLF - 24.06.2018
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 2197

11 kolejka Ekstra ŻLF - 24.06.2018

Za Mirosława Jabłońskiego - Jason Doyle za którego uruchamiam ZZ (Zengota, Woźniak, Pawlicki, Kildemand)
autor: bartek_1990
26 lip 2018, 6:48
Forum: ŻLF 2018
Temat: 11 kolejka Ekstra ŻLF - 24.06.2018
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 2197

11 kolejka Ekstra ŻLF - 24.06.2018

Za Niedźwiedzia - Patryk Rolnicki (Tarnów)
Za Doyle'a - Peter Kildemand (Tarnów)
autor: bartek_1990
29 cze 2018, 16:30
Forum: ŻLF 2018
Temat: 10 kolejka Ekstra ŻLF - 01.07.2018
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1633

10 kolejka Ekstra ŻLF - 01.07.2018

Bfy
9. Jason Doyle - Toruń
10. Grzegorz Zengota - zielona Góra
11. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
12. Peter Kildemand - Tarnów
13. Tomasz Gapiński - Piła 1 liga
14. Igor Kopeć Sobczynski - Toruń
15. Sebastian Niedźwiedź - Zielona Góra
16. Wiktor Kułakov - Tarnów