Kacper Tkocz - Krosno
Bartosz Curzytek - Rzeszów
Znaleziono 1564 wyniki
- 23 mar 2024, 17:41
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
- 22 mar 2024, 15:54
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
Re: DRAFT 2024
Wakat
- 19 mar 2024, 20:16
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
Re: DRAFT 2024
Jacob Thorssell - Rzeszów
- 18 mar 2024, 20:59
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
Re: DRAFT 2024
Mateusz Szczepaniak - Bydgoszcz
- 17 mar 2024, 12:08
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
Re: DRAFT 2024
Jakub Poczta - Rzeszów
- 15 mar 2024, 14:27
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
Re: DRAFT 2024
Emil Breum - Opole
- 13 mar 2024, 20:19
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
Re: DRAFT 2024
Jędrzej Chmura - Gniezno
- 12 mar 2024, 21:54
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
Re: DRAFT 2024
Michael Jepsen Jensen - POZNAŃ
- 11 mar 2024, 13:45
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
Re: DRAFT 2024
Patrick Hansen - Rybnik
- 07 mar 2024, 22:00
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
Re: DRAFT 2024
Victor Palovaara - LANDSHUT
- 06 mar 2024, 22:29
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
Re: DRAFT 2024
Paweł Miesiąc - Opole
- 05 mar 2024, 21:39
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
Re: DRAFT 2024
+ drugi wybor: Kacper Gomólski - GNIEZNO
- 05 mar 2024, 21:35
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
Re: DRAFT 2024
Jewgienij Kostygow - DAUGAVPILS
- 15 lut 2024, 11:05
- Forum: II ŻLF
- Temat: DRAFT 2024
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 2415
Re: DRAFT 2024
Daniel Jeleniewski - Tarnów
- 24 sty 2024, 16:00
- Forum: Żużlowa Liga Forumowiczów
- Temat: Proces licencyjny 2024
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 607
Re: Proces licencyjny 2024
potwierdzam swoją obecność - Hałabała Racing Team
- 22 gru 2023, 14:13
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2024
- Odpowiedzi: 2360
- Odsłony: 233559
Re: Unia Tarnów 2024
Normalnie, przecież można to odpowiednio zeskalować na rundę zasadnicza + jakieś zawody albo dorzucić ludziom po prostu ekstra mecz w PO. Nie rozumiem co ty się tak uczepiłeś tych drużyn.
- 05 sie 2023, 14:15
- Forum: II ŻLF
- Temat: XIV Kolejka 2.ŻLF: 6 sierpnia; 26-27 sierpnia
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 150
Re: XIV Kolejka 2.ŻLF: 6 sierpnia; 26-27 sierpnia
1. Nick Morris - Daugavpils
2. Marko Lewiszyn - Tarnów
3. Daniel Jeleniewski - Bydgoszcz (1liga)
4. Damian Baliński - Rawicz
5. Josh Pickering - Gniezno
6. Mikołaj Czapla - Gniezno
7. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
8. Mateusz Gzyl - Tarnów
2. Marko Lewiszyn - Tarnów
3. Daniel Jeleniewski - Bydgoszcz (1liga)
4. Damian Baliński - Rawicz
5. Josh Pickering - Gniezno
6. Mikołaj Czapla - Gniezno
7. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
8. Mateusz Gzyl - Tarnów
- 27 cze 2023, 20:39
- Forum: II ŻLF
- Temat: XIII Kolejka 2.ŻLF: 2 lipca, 23 lipca; 12-13 sierpnia
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 166
Re: XIII Kolejka: 2 lipca, 22 lipca; 12-13 sierpnia
9. Nick Morris - Daugavpils
10. Marko Lewiszyn - Tarnów
11. Daniel Jeleniewski - Bydgoszcz (1liga)
12. Damian Baliński - Rawicz
13. Kenneth Bjerre - Bydgoszcz (1 liga)
14. Mateusz Gzyl - Tarnów
15. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
10. Marko Lewiszyn - Tarnów
11. Daniel Jeleniewski - Bydgoszcz (1liga)
12. Damian Baliński - Rawicz
13. Kenneth Bjerre - Bydgoszcz (1 liga)
14. Mateusz Gzyl - Tarnów
15. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
- 27 cze 2023, 20:39
- Forum: II ŻLF
- Temat: XII kolejka 2.ŻLF: 8-9 lipca; 5-6 sierpnia
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 131
Re: XII kolejka: 8-9 lipca; 5-6 sierpnia
1. Nick Morris - Daugavpils
2. Marko Lewiszyn - Tarnów
3. Daniel Jeleniewski - Bydgoszcz (1liga)
4. Damian Baliński - Rawicz
5. Kenneth Bjerre - Bydgoszcz (1 liga)
6. Mateusz Gzyl - Tarnów
7. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
2. Marko Lewiszyn - Tarnów
3. Daniel Jeleniewski - Bydgoszcz (1liga)
4. Damian Baliński - Rawicz
5. Kenneth Bjerre - Bydgoszcz (1 liga)
6. Mateusz Gzyl - Tarnów
7. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
- 27 cze 2023, 20:39
- Forum: II ŻLF
- Temat: XII kolejka 2.ŻLF: 8-9 lipca; 5-6 sierpnia
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 131
Re: XII kolejka: 8-9 lipca; 5-6 sierpnia
9. Nick Morris - Daugavpils
10. Marko Lewiszyn - Tarnów
11. Daniel Jeleniewski - Bydgoszcz (1liga)
12. Damian Baliński - Rawicz
13. Kenneth Bjerre - Bydgoszcz (1 liga)
14. Mateusz Gzyl - Tarnów
15. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
10. Marko Lewiszyn - Tarnów
11. Daniel Jeleniewski - Bydgoszcz (1liga)
12. Damian Baliński - Rawicz
13. Kenneth Bjerre - Bydgoszcz (1 liga)
14. Mateusz Gzyl - Tarnów
15. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
- 24 cze 2023, 13:48
- Forum: II ŻLF
- Temat: XI KOLEJKA 2.ŻLF: 24-25 czerwca; 22-23 lipca
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 147
Re: XI KOLEJKA 2.ŻLF: 24-25 czerwca; 22-23 lipca
9. Nick Morris - Daugavpils
10. Marko Lewiszyn - Tarnów
11. Daniel Jeleniewski - Bydgoszcz (1liga)
12. Damian Baliński - Rawicz
13. Kenneth Bjerre - Bydgoszcz (1 liga)
14. Mateusz Gzyl - Tarnów
15. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
10. Marko Lewiszyn - Tarnów
11. Daniel Jeleniewski - Bydgoszcz (1liga)
12. Damian Baliński - Rawicz
13. Kenneth Bjerre - Bydgoszcz (1 liga)
14. Mateusz Gzyl - Tarnów
15. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
- 16 cze 2023, 12:19
- Forum: II ŻLF
- Temat: X Kolejka 2. ŻLF: 17-18 czerwca; 8-9 lipca
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 184
Re: X Kolejka 2. ŻLF: 17-18 czerwca; 8-9 lipca
8. Mateusz Gzyl - Tarnów --> Fabian Ragus - Zielona Góra (1 liga)
- 16 cze 2023, 12:18
- Forum: II ŻLF
- Temat: X Kolejka 2. ŻLF: 17-18 czerwca; 8-9 lipca
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 184
Re: X Kolejka 2. ŻLF: 17-18 czerwca; 8-9 lipca
3. Patryk Rolnicki - Tarnów --> Daniel Jeleniewski - Bydgoszcz (1liga)
- 14 cze 2023, 20:10
- Forum: II ŻLF
- Temat: X Kolejka 2. ŻLF: 17-18 czerwca; 8-9 lipca
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 184
Re: X Kolejka 2. ŻLF: 17-18 czerwca; 8-9 lipca
1. Nick Morris - Daugavpils
2. Marko Lewiszyn - Tarnów
3. Patryk Rolnicki - Tarnów
4. Damian Baliński - Rawicz
5. Josh Pickering - Gniezno
6. Mikołaj Czapla - Gniezno
7. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
8. Mateusz Gzyl - Tarnów
2. Marko Lewiszyn - Tarnów
3. Patryk Rolnicki - Tarnów
4. Damian Baliński - Rawicz
5. Josh Pickering - Gniezno
6. Mikołaj Czapla - Gniezno
7. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
8. Mateusz Gzyl - Tarnów
- 06 cze 2023, 22:30
- Forum: II ŻLF
- Temat: IX Kolejka 2. ŻLF: 10-11 czerwca; 1-2 lipca
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 181
Re: IX Kolejka 2. ŻLF: 10-11 czerwca; 1-2 lipca
RKS
9. Nick Morris - Daugavpils
10. Marko Lewiszyn - Tarnów
11. Kenneth Bjerre - Bydgoszcz (1 liga)
12. Damian Baliński - Rawicz
13. Kjastas Puodżuks - Daugavpils
14. Mikołaj Czapla - Gniezno
15. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
16. Mateusz Gzyl - Tarnów
9. Nick Morris - Daugavpils
10. Marko Lewiszyn - Tarnów
11. Kenneth Bjerre - Bydgoszcz (1 liga)
12. Damian Baliński - Rawicz
13. Kjastas Puodżuks - Daugavpils
14. Mikołaj Czapla - Gniezno
15. Karol Żupiński - Poznań (1 liga)
16. Mateusz Gzyl - Tarnów