Znaleziono 76 wyników

autor: Seba44
18 sie 2019, 14:27
Forum: Żużel
Temat: Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 9102

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

żużel w obecnej formie to jedynie marnotrastwo pieniędzy z GA które śmiało mozna by zainwestować w ręcznych albo siatkarki, zużla na wysokim poziomie jeszcze dłuuugo nie zobaczymy albo i w ogóle patrząc na to w jakim kierunku idzie całe miasto. Lepiej zakończyć te popeline i dac szanse innym bo nie...
autor: Seba44
06 maja 2019, 12:10
Forum: Żużel
Temat: V kolejka: Unia Tarnów - Orzeł Łódź (18.05.2019, 14:00)
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 8675

V kolejka: Unia Tarnów - Orzeł Łódź (05.05.2019, 14:30)

TKM dokładnie tak jak piszesz , jedni i drudzy musieli się zgodzić. I termin jest dobry. O 14:00 strzelisz mecz Unii a wieczorkiem SGP. A nadawanie bez końca na Sadego robi się po prostu nudne. A pomyślałeś że ktoś ma karnet na Unie a dodatkowo w październiku/listopadzie kupił sobie bilet na SGP w ...
autor: Seba44
29 mar 2019, 12:30
Forum: Typowania
Temat: 1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 1339

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Łódź - Ostrów Wlkp. 49:41 Musielak
Rawicz - Bydgoszcz 48:42 Berge
Gniezno - Gdańsk 46:44 Jakobsen
Tarnów - Daugavpils 51:39 Ljung
Kraków - Piła 39:51 Jonasson
Opole - Poznań 47:43 Pedersen
autor: Seba44
06 paź 2018, 15:03
Forum: Typowania 2018
Temat: 10 runda SGP - Toruń/Polska
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 2294

10 runda SGP - Toruń/Polska

1. Zmarzlik
2. Doyle
3. Woffinden
4. Lindgren
5. Janowski
6.Vaculik
7. Hancock
8. Holder
autor: Seba44
22 wrz 2018, 8:34
Forum: Typowania 2018
Temat: 9 runda SGP - Teterow/Niemcy
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 2513

9 runda SGP - Teterow/Niemcy

1. Woffinden
2. Doyle
3. Zmarzlik
4. Lindgren
5. Vaculik
6. Janowski
7. Hancock
8. Sajfutdinov
autor: Seba44
22 wrz 2018, 8:22
Forum: Typowania 2018
Temat: 17 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - FINAŁ
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 4677

17 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - FINAŁ

Lublin - Rybnik 52-38 Jonsson
autor: Seba44
21 wrz 2018, 23:09
Forum: Żużel
Temat: Unia Tarnów 2019
Odpowiedzi: 1764
Odsłony: 257293

Unia Tarnów 2019

wejss pisze:Kolego Seba44, wykreśl sobie tam z tego składu pierwszego nr 5 i 6.
Palnal ktos bzdure o Czestochowie jakies 2 tyg temu a ty kolego w to wierzysz?
Oby chlopak sie rozwijal ale jeszcze w ekstralige niech sie lepiej nie pcha ;) na ekstra gotowy na ta chwile jest Lampart.
autor: Seba44
21 wrz 2018, 13:45
Forum: Żużel
Temat: Unia Tarnów 2019
Odpowiedzi: 1764
Odsłony: 257293

Unia Tarnów 2019

To ja dorzucę coś od siebie: Jeżeli GA zechce walczyć o awans, priorytetem powinno być zatrzymanie Kuby Jamróga. Gdzieś w wyczytałem że mają wrócić Peter Ljung z Arturem Czają. Wtedy skład wyglądał by tak: 1. Ljung 2. Kułakow 3. Mroczka 4. Czaja 5. Jamróg 6. Cierniak 7. Rolnicki Realna szansa na PO ...
autor: Seba44
19 wrz 2018, 12:24
Forum: Typowania 2018
Temat: 17 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - FINAŁ
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 4677

17 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - FINAŁ

Częstochowa – Wrocław 47-43 Woffinden
Leszno – Gorzów 46-44 Zmarzlik

Lublin – Rybnik 49-41 Lambert

Rzeszów – Ostrów Wlkp. 52-38 Hancock
autor: Seba44
16 wrz 2018, 14:30
Forum: Typowania 2018
Temat: 17 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - FINAŁ
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 4677

17 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - FINAŁ

Wrocław – Częstochowa 52:38 (Madsen)
Gorzów – Leszno 48:42 (Zmarzlik)

Rybnik – Lublin 48:42 (Jonsson)

Ostrów Wlkp. – Rzeszów 47:43(Hancock)
autor: Seba44
16 wrz 2018, 14:29
Forum: Typowania 2018
Temat: 17 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - FINAŁ
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 4677

17 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - FINAŁ

Wrocław – Częstochowa 52:38 (Madsen)
Gorzów – Leszno 48:42 (Zmarzlik)

Rybnik – Lublin 48:42 (Jonsson)

Ostrów Wlkp. – Rzeszów 47:43(Hancock)
autor: Seba44
08 wrz 2018, 7:37
Forum: Typowania 2018
Temat: 8 runda SGP - Krsko/Słowenia
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 1977

8 runda SGP - Krsko/Słowenia

6. Iversen
autor: Seba44
07 wrz 2018, 10:54
Forum: Typowania 2018
Temat: 8 runda SGP - Krsko/Słowenia
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 1977

8 runda SGP - Krsko/Słowenia

1. Dudek
2. Doyle
3. Zmarzlik
4. Woffinden
5. Sajfutdinov
6. Zagar
7. Janowski
8. Vaculik
autor: Seba44
07 wrz 2018, 10:52
Forum: Typowania 2018
Temat: 16 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - Play Off rewanże
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 2748

16 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - Play Off rewanże

Lublin - Daugavpils 52-38 Jonsson
Leszno - Wroclaw 48-42 Kołodziej
Gorzow - Częstochowa 51-39 Zmarzlik
Rybnik - Gniezno 49-41 Woryna
Rzeszow - Opole 54-36 Hancock
Ostrow Wlkp. - Rawicz 50-40 Lidsey
autor: Seba44
02 wrz 2018, 16:51
Forum: Typowania 2018
Temat: 15 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - Play Off
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 3619

15 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - Play Off

Opole - Rzeszów 48:42 Łęgowik
Typ wysłany po czasie, który na dzień 2 września był do 14:30. Typować po czasie do jutra można mecz w Rawiczu.
autor: Seba44
02 wrz 2018, 11:14
Forum: Typowania 2018
Temat: 15 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - Play Off
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 3619

15 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - Play Off

Wroclaw - Leszno 47:43 Janowski
Czestochowa - Gorzow 46:44 Madsen
autor: Seba44
31 sie 2018, 17:54
Forum: Typowania 2018
Temat: 15 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - Play Off
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 3619

15 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - Play Off

Daugavpils - Lublin 48:42 Jonsson
Gniezno - Rybnik 50:40 Pavlic

Rawicz - Ostrów 47:43 Klindt
Opole - Rzeszów 43:47 Hancock
autor: Seba44
24 sie 2018, 9:40
Forum: Typowania 2018
Temat: 14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Odpowiedzi: 55
Odsłony: 4209

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Zielona Góra – Tarnów 47:43 Pedersen Częstochowa – Grudziądz 50:40 Łaguta Leszno – Wrocław 50:40 Kołodziej Toruń – Gorzów 48:42 Iversen Daugavpils – Gniezno 49:41 Ljung Łódź – Lublin 48:42 Jonsson Piła – Rybnik 43:47 Batchelor Kraków – Gdańsk 40:50 Thomsen Krosno – Rawicz 43:47 Czałow Opole – Poznań...
autor: Seba44
24 sie 2018, 8:16
Forum: Typowania 2018
Temat: 7 runda SGP - Gorzów/Polska
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 2435

7 runda SGP - Gorzów/Polska

1. Woffinden
2. Zmarzlik
3. Pedersen
4. Łaguta
5. Lindgren
6. Janowski
7. Vaculik
8. Woźniak
autor: Seba44
19 sie 2018, 13:21
Forum: Typowania 2018
Temat: 13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 2672

13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Grudziądz – Zielona Góra 48:42 Laguta Tarnów – Częstochowa 55:35 Pedersen Wrocław – Toruń 52:39 Janowski Gniezno – Lublin 48:42 Jonsson Gdańsk – Piła 54:36 Michelsen Rybnik – Daugavpils 52:38 Ljung Łódź – Kraków 62:28 Tungate Bydgoszcz – Opole 42:48 Gollob Poznań – Krosno 52:38 Bellego Ostrów Wlkp. ...
autor: Seba44
17 sie 2018, 16:38
Forum: Typowania 2018
Temat: 9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 4157

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Łódź - Piła 53:37 Okoniewski
autor: Seba44
10 sie 2018, 12:50
Forum: Typowania 2018
Temat: 12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 2502

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Toruń – Tarnów 50:40 Pedersen Częstochowa – Zielona Góra 52:38 Madsen Leszno – Grudziądz 59:31 Łaguta Gorzów – Wrocław 50:40 Zmarzlik Łódź - Rybnik 48:42 Kościuch Kraków – Daugavpils 39:51 Lahti Lublin – Gdańsk 51:39 Jonsson Piła – Gniezno 50:40 Okoniewski Krosno – Ostrów Wlkp. 40:50 Klindt Bydgoszc...
autor: Seba44
10 sie 2018, 12:18
Forum: Typowania 2018
Temat: 6 runda SGP - Malilla/Szwecja
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 1975

6 runda SGP - Malilla/Szwecja

1. Janowski
2. Woffinden
3. Lindgren
4. Zmarzlik
5. Dudek
6. Hancock
7. Sajfutdinov
8. Doyle
autor: Seba44
10 sie 2018, 11:59
Forum: Typowania 2018
Temat: 10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 4049

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Łódź – Gniezno 58:32 – Tungate
autor: Seba44
29 lip 2018, 11:59
Forum: Typowania 2018
Temat: 11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 4109

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Tarnów – Gorzów 52-38 Jamróg
Grudziądz – Toruń 44-46 Łaguta
Wrocław – Częstochowa 51-39 Janowski
Zielona Góra – Leszno 43-47 Dudek
Gniezno – Kraków 55-35 Gała
Łódź – Gdańsk 49-41 Kościuch
Daugavpils – Piła 60-30 Ljung
Poznań - Bydgoszcz 54-36 Bellego
Ostrów Wlkp. - Opole 55-35 Klindt