Znaleziono 2349 wyników

autor: Zbiru
23 sie 2019, 19:41
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XIV runda EkstraŻLF - 23/25 sierpnia 2019
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 2555

XIV runda EkstraŻLF - 23/25 sierpnia 2019

W miejsce A. Lindbaecka => 3. Maksymilian Bogdanowicz - Toruń
autor: Zbiru
22 sie 2019, 22:02
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XIV runda EkstraŻLF - 23/25 sierpnia 2019
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 2555

XIV runda EkstraŻLF - 23/25 sierpnia 2019

Dream Team

1. Patryk Dudek - Zielona Góra
2. Jarosław Hampel - Leszno
3. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
4. Andreas Jonsson - Lublin
5. Grigorij Łaguta - Lublin
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
8. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
01 sie 2019, 5:08
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 1121

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Dream Team

1. Grigorij Łaguta - Lublin
2. Andreas Jonsson - Lublin
3. Jarosław Hampel - Leszno
4. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
5. Patryk Dudek - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
8. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
25 lip 2019, 5:12
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1716

XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca

Dream Team

9. Grigorij Łaguta - Lublin
10. Andreas Jonsson - Lublin
11. Jarosław Hampel - Leszno
12. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
13. Patryk Dudek - Zielona Góra
14. Bartosz Smektała - Leszno
15. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
16. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
25 cze 2019, 20:47
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2192

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Dream Team

1. Grigorij Łaguta - Lublin
2. Andreas Jonsson - Lublin
3. Jarosław Hampel - Leszno
4. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
5. Patryk Dudek - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
8. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
18 cze 2019, 23:19
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1505

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Dream Team

1. Grigorij Łaguta - Lublin
2. Andreas Jonsson - Lublin
3. Jarosław Hampel - Leszno
4. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
5. Patryk Dudek - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
8. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
13 cze 2019, 23:20
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: X runda EkstraŻLF 14-30 czerwca
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1586

X runda EkstraŻLF 15-30 czerwca

Dream Team

1. Grigorij Łaguta - Lublin
2. Aleksandr Łoktajew - Ostrów Wlkp.
3. Jarosław Hampel - Leszno
4. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
5. Patryk Dudek - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
8. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
03 cze 2019, 22:44
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1240

VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca

Dream Team

9. Grigorij Łaguta - Lublin
10. Kacper Gomólski - Gdańsk
11. Jarosław Hampel - Leszno
12. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
13. Patryk Dudek - Zielona Góra
14. Bartosz Smektała - Leszno
15. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
16. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
27 maja 2019, 20:53
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1519

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Dream Team

1. Grigorij Łaguta - Lublin
2. Oskar Fajfer - Gniezno
3. Jarosław Hampel - Leszno
4. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
5. Patryk Dudek - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
8. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
26 maja 2019, 15:56
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: VI runda EkstraŻLF: 24 -26 maja
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1299

VI runda EkstraŻLF: 24 -26 maja

Dream Team

Za Andreasa Jonssona => Kacper Gomólski - Gdańsk
autor: Zbiru
21 maja 2019, 5:49
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: VI runda EkstraŻLF: 24 -26 maja
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1299

VI runda EkstraŻLF: 24 -26 maja

Dream Team

9. Grigorij Łaguta - Lublin
10. Andreas Jonsson - Lublin
11. Jarosław Hampel - Leszno
12. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
13. Patryk Dudek - Zielona Góra
14. Bartosz Smektała - Leszno
15. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
16. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
15 maja 2019, 17:16
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Ekstra ŻLF - Sprawy organizacyjne
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 3304

Ekstra ŻLF - Sprawy organizacyjne

Za Wiktora Lisa, który skończył karierę dobieram Grigorija Łagutę - Lublin

https://www.pzm.pl/komunikat/gksz/komunikat-nr-402019
autor: Zbiru
10 maja 2019, 15:51
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1594

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Dream Team

9. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
10. Oskar Fajfer - Gniezno
11. Jarosław Hampel - Leszno
12. Andreas Jonsson - Lublin
13. Patryk Dudek - Zielona Góra
14. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
15. Bartosz Smektała - Leszno
16. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
02 maja 2019, 23:11
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: IV runda EkstraŻLF 3 -5 maja 2019
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1307

IV runda EkstraŻLF 3 -5 maja 2019

Dream Team ;)

1. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
2. Kacper Gomólski - Gdańsk
3. Andreas Jonsson - Lublin
4. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
5. Patryk Dudek - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Maksymilian Bogdanowicz - Toruń
8. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
25 kwie 2019, 19:53
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1647

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Dream Team ;)

9. Patryk Dudek - Zielona Góra
10. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
11. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
12. Oskar Fajfer - Gniezno
13. Andreas Jonsson - Lublin
14. Bartosz Smektała - Leszno
15. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
16. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
08 kwie 2019, 18:58
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 1606

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Popraw Pichu Dream Team - Taureńscy Czempioni 45-62 ;) W rewanżu walka o bonusa :lol:
autor: Zbiru
05 kwie 2019, 5:27
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 1606

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Dream Team ;)

9. Patryk Dudek - Zielona Góra
10. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
11. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
12. Kacper Gomólski - Gdańsk
13. Andreas Jonsson - Lublin
14. Bartosz Smektała - Leszno
15. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
16. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
02 kwie 2019, 15:49
Forum: Żużel
Temat: WaluS [*]
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 3451

WaluS [*]

Bardzo przykra wiadomość... :(
Wyrazy najgłębszego współczucia i żalu dla Ciebie Aris i dla całej Rodziny.
Wieczne odpoczywanie racz Mu dać, Panie... :(
autor: Zbiru
31 mar 2019, 14:14
Forum: Typowania
Temat: 1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 1825

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Gniezno - Gdańsk 52-38, A. Gała
Tarnów - Daugavpils 53-37, P. Ljung
Opole - Poznań 55-35, B. Pedersen
autor: Zbiru
30 mar 2019, 20:00
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XIV runda EkstraŻLF - 23/25 sierpnia 2019
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 2555

XIV runda EkstraŻLF - 23/25 sierpnia 2019

Dream Team

1. Patryk Dudek - Zielona Góra
2. Jarosław Hampel - Leszno
3. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
4. Andreas Jonsson - Lublin
5. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Maksymilian Bogdanowicz - Toruń
8. Gleb Czugunow - Wrocław
autor: Zbiru
30 mar 2019, 14:39
Forum: Typowania
Temat: 1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 1825

1 kolejka 1LŻ, 2LŻ.

Łódź - Ostrów Wlkp. 52-38, T. Musielak
Rawicz - Bydgoszcz 50-40, B. Kurtz
autor: Zbiru
14 lut 2019, 5:27
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6507

Draft Ekstra ŻLF

Aleksandr Łoktajew - Ostrów

PS. Dzięki P. za info.
autor: Zbiru
11 lut 2019, 13:22
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6507

Draft Ekstra ŻLF

Oskar Fajfer - Gniezno
autor: Zbiru
09 lut 2019, 22:48
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft Ekstra ŻLF
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 6507

Draft Ekstra ŻLF

Wiktor Lis - Leszno