Znaleziono 2911 wyników

autor: kaka
16 wrz 2019, 17:15
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: II Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 78

II Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Adrian Miedziński - Częstochowa
3. Maciej Janowski - Wrocław
4. Max Fricke - Wrocław
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Przemysław Liszka - Wrocław
8. Damian Dróżdż - Częstochowa
autor: kaka
09 wrz 2019, 17:40
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: I Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 166

I Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019

Speedway United

9. Leon Madsen - Częstochowa
10. Adrian Miedziński - Częstochowa
11. Maciej Janowski - Wrocław
12. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
13. Martin Vaculik - Zielona Góra
14. Bartosz Smektała - Leszno
15. Przemysław Liszka - Wrocław
16. Max Fricke - Wrocław
autor: kaka
02 wrz 2019, 18:42
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: II półfinał EkstraŻLF - 8 września
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 203

II półfinał EkstraŻLF - 8 września

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Maciej Janowski - Wrocław
3. Sam Masters - Ostrów
4. Grzegorz Walasek - Ostrów
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Przemysław Liszka - Wrocław
8. Max Fricke - Wrocław
autor: kaka
01 wrz 2019, 11:52
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: I półfinał EkstraŻLF - 1 września
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 714

I półfinał EkstraŻLF - 1 września

Speedway United

9. Leon Madsen - Częstochowa
10. Adrian Miedziński - Częstochowa
11. Maciej Janowski - Wrocław
12. Max Fricke - Wrocław
13. Martin Vaculik - Zielona Góra
14. Bartosz Smektała - Leszno
15. Przemysław Liszka - Wrocław
16. Damian Dróżdż - Częstochowa
autor: kaka
27 sie 2019, 16:49
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: I półfinał EkstraŻLF - 1 września
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 714

I półfinał EkstraŻLF - 1 września

Speedway United

9. Leon Madsen - Częstochowa
10. Adrian Miedziński - Częstochowa
11. Maciej Janowski - Wrocław
12. Max Fricke - Wrocław
13. Martin Vaculik - Zielona Góra
14. Bartosz Smektała - Leszno
15. Przemysław Liszka - Wrocław
autor: kaka
27 sie 2019, 14:35
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft finałowy EkstraŻLF
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1823

Draft finałowy EkstraŻLF

Damian Dróżdż - Częstochowa
autor: kaka
27 sie 2019, 12:04
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft finałowy EkstraŻLF
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1823

Draft finałowy EkstraŻLF

Marcin Kościelski - Ostrów
Grzegorz Walasek - Ostrów
autor: kaka
27 sie 2019, 8:11
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft finałowy EkstraŻLF
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1823

Draft finałowy EkstraŻLF

Sam Masters - Ostrów
Mateusz Szczepaniak - Rybnik
autor: kaka
26 sie 2019, 19:12
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft finałowy EkstraŻLF
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1823

Draft finałowy EkstraŻLF

Przemysław Liszka - Wrocław
Adrian Miedziński - Częstochowa
autor: kaka
26 sie 2019, 14:40
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft finałowy EkstraŻLF
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1823

Draft finałowy EkstraŻLF

Bartosz Smektała - Leszno
Max Fricke - Wrocław
autor: kaka
12 sie 2019, 19:40
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft finałowy EkstraŻLF
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1823

Draft finałowy EkstraŻLF

Speedway United

Leon Madsen - Częstochowa
Martin Vaculik - Zielona Góra
Maciej Janowski - Wrocław
autor: kaka
04 sie 2019, 9:34
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 898

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Speedway United

2. Anders Thomsen - Gorzów :arrow: Artur Mroczka - Tarnów
autor: kaka
29 lip 2019, 17:26
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 898

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Anders Thomsen - Gorzów
3. Maciej Janowski - Wrocław
4. Jakub Jamróg - Wrocław
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Dominik Kubera - Leszno
7. Mateusz Cierniak - Tarnów
8. Kamil Nowacki - Ostrów
autor: kaka
28 lip 2019, 12:33
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1498

XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca

Speedway United

10. Anders Thomsen - Gorzów :arrow: Troy Batchelor - Rybnik
autor: kaka
08 lip 2019, 18:53
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1498

XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca

Speedway United

9. Leon Madsen - Częstochowa
10. Anders Thomsen - Gorzów
11. Maciej Janowski - Wrocław
12. Jakub Jamróg - Wrocław
13. Martin Vaculik - Zielona Góra
14. Dominik Kubera - Leszno
15. Mateusz Cierniak - Tarnów
16. Robert Lambert - Lublin
autor: kaka
05 lip 2019, 20:31
Forum: Żużlowa Liga Forumowiczów
Temat: ŻLF 2019
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 975

ŻLF 2019

Utworzyłem subfora dla każdej ligi z osobna. Rzeczywiście nadało to przejrzystości. Proszę jeszcze tylko opiekunów lig o zamknięcie startych zakończonych kolejek i domykanie ich w przyszłości na bieżąco.
autor: kaka
24 cze 2019, 11:07
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 1898

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Anders Thomsen - Gorzów
3. Maciej Janowski - Wrocław
4. Jakub Jamróg - Wrocław
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Dominik Kubera - Leszno
7. Mateusz Cierniak - Tarnów
8. Robert Lambert - Lublin
autor: kaka
17 cze 2019, 16:55
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1278

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Anders Thomsen - Gorzów
3. Maciej Janowski - Wrocław
4. Jakub Jamróg - Wrocław
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Dominik Kubera - Leszno
7. Mateusz Cierniak - Tarnów
8. Robert Lambert - Lublin
autor: kaka
10 cze 2019, 17:35
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: X runda EkstraŻLF 14-30 czerwca
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1344

X runda EkstraŻLF 15-30 czerwca

Speedway United

9. Leon Madsen - Częstochowa
10. Anders Thomsen - Gorzów
11. Maciej Janowski - Wrocław
12. Jakub Jamróg - Wrocław
13. Martin Vaculik - Zielona Góra
14. Dominik Kubera - Leszno
15. Mateusz Cierniak - Tarnów
16. Robert Lambert - Lublin
autor: kaka
03 cze 2019, 18:56
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1044

VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca

Speedway United

9. Leon Madsen - Częstochowa
10. Anders Thomsen - Gorzów
11. Maciej Janowski - Wrocław
12. Jakub Jamróg - Wrocław
13. Martin Vaculik - Zielona Góra
14. Dominik Kubera - Leszno
15. Mateusz Cierniak - Tarnów
16. Robert Lambert - Lublin
autor: kaka
27 maja 2019, 19:28
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1296

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Anders Thomsen - Gorzów
3. Maciej Janowski - Wrocław
4. Jakub Jamróg - Wrocław
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Dominik Kubera - Leszno
7. Kamil Nowacki - Ostrów
8. Robert Lambert - Lublin
autor: kaka
19 maja 2019, 10:42
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1427

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Speedway United

11. Maciej Janowski - Wrocław :arrow: Mirosław Jabłoński - Gniezno
autor: kaka
17 maja 2019, 17:42
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1362

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Speedway United

3. Maciej Janowski - Wrocław :arrow: Mirosław Jabłoński - Gniezno
autor: kaka
17 maja 2019, 17:41
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Ekstra ŻLF - Sprawy organizacyjne
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 2785

Ekstra ŻLF - Sprawy organizacyjne

Za kontuzjowanego Artura Mroczkę dobieram Mirosław Jabłoński - Gniezno.
autor: kaka
10 maja 2019, 17:42
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1362

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Anders Thomsen - Gorzów
3. Maciej Janowski - Wrocław
4. Jakub Jamróg - Wrocław
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Dominik Kubera - Leszno
7. Mateusz Cierniak - Tarnów (PLŻ)
8. Robert Lambert - Lublin