Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

Znaleziono 311 wyników

autor: mamal
05 paź 2018, 23:51
Forum: Typowania 2018
Temat: 10 runda SGP - Toruń/Polska
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 1676

10 runda SGP - Toruń/Polska

1. Maciej Janowski
2. Bartosz Zmarzlik
3. Jason Doyle
4. Artiom Łaguta
5. Emil Sajfutdinow
6. Niels Kristian Iversen
7. Greg Hancock
8. MArtin Vaculik
autor: mamal
20 wrz 2018, 23:08
Forum: Typowania 2018
Temat: 9 runda SGP - Teterow/Niemcy
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 1882

9 runda SGP - Teterow/Niemcy

1.M.Janowski
2.E.Sajfutdinow
3.B.Zmarzlik
4.M.Vaculik
5.G.Hancock
6.T.Woffinden
7.J.Doyle
8.N.Pedersen
autor: mamal
20 wrz 2018, 23:06
Forum: Typowania 2018
Temat: 17 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - FINAŁ
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 3336

17 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - FINAŁ

Częstochowa – Wrocław 50:40 T.Woffinden
Leszno – Gorzów 52:38 B.Zmarzlik
Lublin – Rybnik 50:40 T.Batchelor
Rzeszów – Ostrów Wlkp. 54:36 G.Hancock
autor: mamal
14 wrz 2018, 12:33
Forum: Typowania 2018
Temat: 17 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - FINAŁ
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 3336

17 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - FINAŁ

Wrocław – Częstochowa 53-37 Maciej Janowski
Gorzów – Leszno 50-40 Bartosz Zmarzlik
Rybnik – Lublin 51:39 Troy Batchelor
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 51-39 Greg Hancock
autor: mamal
06 wrz 2018, 19:48
Forum: Typowania 2018
Temat: 16 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - Play Off rewanże
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 1922

16 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - Play Off rewanże

Lublin - Daugavpils 55-35 A.Jonsson
Leszno - Wrocław 52-38 P.Pawlicki
Gorzów - Częstochowa 52-38 L.Madsen
Rybnik - Gniezno 52-38 T.Batchelor
Rzeszów - Opole 56-34 G.Hancock
Ostrów Wlkp.- Rawicz 55-35 N.Klindt
autor: mamal
06 wrz 2018, 19:41
Forum: Typowania 2018
Temat: 8 runda SGP - Krsko/Słowenia
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 1320

8 runda SGP - Krsko/Słowenia

1.E.Sajfutdinow
2.M.Vaculik
3.B.Zmarzlik
4.M.Janowski
5.T.Woffinden
6.A.Łaguta
7.J.Doyle
8.P.Dudek
autor: mamal
31 sie 2018, 12:16
Forum: Typowania 2018
Temat: 15 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - Play Off
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 2567

15 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - Play Off

Daugvpils – Lublin 42:48 A.Jonsson

Wrocław - Leszno 50:40 T.Woffinden
Częstochowa - Gorzów 49:41 L.Madsen

Gniezno - Rybnik 49:41 T.Batchelor

Opole - Rzeszów 48:42 K.Woelbert
Rawicz - Ostrów Wlkp. 50:40 N.Klindt
autor: mamal
27 sie 2018, 16:47
Forum: Typowania 2018
Temat: 14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Odpowiedzi: 55
Odsłony: 3009

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Kraków – Gdańsk 43-47 O.Fajfer
Krosno – Rawicz 41-49 J.Lindsey
autor: mamal
23 sie 2018, 19:09
Forum: Typowania 2018
Temat: 14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Odpowiedzi: 55
Odsłony: 3009

14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Daugavpils – Gniezno 52-38 T.Lahti Zielona Góra – Tarnów 42-48 N.Pedersen Częstochowa – Grudziądz 56-34 L.Madsen Leszno – Wrocław 49-41 P.Pawlicki Toruń – Gorzów 48-42 N.K.Iversen Łódź – Lublin 49-41 R.Tungate Piła – Rybnik 42-48 T.Batchelor Kraków – Gdańsk 39-51 M.Michelsen Krosno – Rawicz 51-39 K....
autor: mamal
23 sie 2018, 19:01
Forum: Typowania 2018
Temat: 7 runda SGP - Gorzów/Polska
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 1751

7 runda SGP - Gorzów/Polska

1. Bartosz Zmarzlik
2. Jason Doyle
3. Maciej Janowski
4. Emil Sajfutdinow
5. Greg Hancock
6. Martin Vaculik
7. Artiom Łaguta
8. Nicki Pedersen
autor: mamal
17 sie 2018, 15:43
Forum: Typowania 2018
Temat: 13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 2068

13 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Grudziądz – Zielona Góra 42:48 A.Łaguta Tarnów – Częstochowa 55:35 K.Bjerre Wrocław – Toruń 52:38 J.Doyle Gniezno – Lublin 41:49 A.Jonsson Gdańsk – Piła 59:31 M.Michelsen Rybnik – Daugavpils 57:33 K.Woryna Łódź – Kraków 58:32 N.Kościuch Bydgoszcz – Opole 42:48 K.Woelbert Poznań – Krosno 58:32 W.Boro...
autor: mamal
17 sie 2018, 15:25
Forum: Typowania 2018
Temat: 9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 3193

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Lódź - Piła 55-35 N.Kościuch
autor: mamal
11 sie 2018, 14:40
Forum: Typowania 2018
Temat: 12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1810

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Łódź - Rybnik 50-40 T.Batchelor
autor: mamal
09 sie 2018, 18:03
Forum: Typowania 2018
Temat: 6 runda SGP - Malilla/Szwecja
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 1375

6 runda SGP - Malilla/Szwecja

1.M.Janowski
2.E.Sajfutdinow
3.F.Lindgren
4.J.Doyle
5.T.Woffinden
6.B.Zmarzlik
7.G.Hancock
8.M.Vaculik
autor: mamal
09 sie 2018, 17:59
Forum: Typowania 2018
Temat: 12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1810

12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ

Gorzów – Wrocław 50:40 B.Zmarzlik Leszno – Grudziądz 53:37 P.Pawlicki Częstochowa – Zielona Góra 52:38 P.Dudek Toruń – Tarnów 49:41 N.Pedersen Kraków – Daugavpils 38:52 T.Lahti Lublin – Gdańsk 54:36 A.Thomsen Piła – Gniezno 50:40 T.Jonasson Bydgoszcz – Rawicz 36:54 D.Baliński Krosno – Ostrów Wlkp. 4...
autor: mamal
03 sie 2018, 0:08
Forum: Typowania 2018
Temat: 10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 3266

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Piła – Kraków 54:36 Rafał Okoniewski
autor: mamal
27 lip 2018, 23:58
Forum: Typowania 2018
Temat: 11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 3066

11 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Rawicz - Rzeszów 40-50 T.Jędrzejak Tarnów – Gorzów 50-40 N.Pedersen Grudziądz – Toruń 42-48 C.Holder Wrocław – Częstochowa 53-37 F.Lindgren Zielona Góra – Leszno 41-49 P.Pawlicki Gniezno – Kraków 59-31 A.Gała Łódź – Gdańsk 50-40 A.Thomsen Daugavpils – Piła 57-33 P.Ljung Poznań - Bydgoszcz 58-32 D.Be...
autor: mamal
27 lip 2018, 23:47
Forum: Typowania 2018
Temat: 8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 2859

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Łódź - Daugavpils 52-38 T.Lahti
autor: mamal
20 lip 2018, 16:29
Forum: Typowania 2018
Temat: 5 runda SGP - Cardiff/Wlk. Brytania
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 1259

5 runda SGP - Cardiff/Wlk. Brytania

1.J.Doyle
2.T.Woffinden
3.M.Janowski
4.E.Sajfutdinow
5.F.Lindgren
6.G.Hancock
7.B.Zmarzlik
8.R.Lambert
autor: mamal
06 lip 2018, 20:51
Forum: Typowania 2018
Temat: 4 runda SGP - Hallstavik/Szwecja
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 1638

4 runda SGP - Hallstavik/Szwecja

1.Emil Sajfutdinow
2.Fredrik Lindgren
3.Maciej Janowski
4.Tai Woffinden
5.Jason Doyle
6.Nicki Pedersen
7.Greg Hancock
8.Bartosz Zmarzlik
autor: mamal
28 cze 2018, 22:04
Forum: Typowania 2018
Temat: 10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 3266

10 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Toruń – Zielona Góra 52:38 Chris Holder Wrocław – Tarnów 53:37 Nicki Pedersen Częstochowa – Leszno 40:50 Leon Madsen Gorzów – Grudziądz 56:34 Bartosz Zmarzlik Gdańsk – Rybnik 55:35 Troy Batchelor Piła – Kraków 58:32 Thomas H.Jonasson Lublin – Daugavpils 54:36 Andreas Jonsson Łódź – Gniezno - 53:37 N...
autor: mamal
28 cze 2018, 21:56
Forum: Typowania 2018
Temat: 3 runda SGP Horsens - Dania
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 1192

3 runda SGP Horsens - Dania

1.N.Pedersen
2.M.Janowski
3.T.Woffinden
4.E.Sajfutdinow
5.A.Łaguta
6.F.Lindgren
7.P.Dudek
8.J.Doyle
autor: mamal
14 cze 2018, 23:30
Forum: Typowania 2018
Temat: 9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 3193

9 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Gniezno - Rybnik 49-41 Troy Batchelor Częstochowa - Gorzów 48-42 Fredrik Lindgren Zielona Góra - Wrocław 40-50 Patryk Dudek Leszno - Toruń 54-36 Piotr Pawlicki Grudziądz - Tarnów 40-50 Nicki Pedersen Daugavpils - Gdańsk 54-36 Timo Lahti Kraków - Lublin 34-56 Dawid Lampart Lódź - Piła 52-38 Hans Ande...
autor: mamal
07 cze 2018, 23:37
Forum: Typowania 2018
Temat: 8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 2859

8 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Rawicz - Opole 55:35 Damian Baliński Gorzów – Zielona Góra 54:36 Bartosz Zmarzlik Toruń – Częstochowa 42:48 Jason Doyle Tarnów – Leszno 48:42 Nicki Pedersen Grudziądz – Wrocław 40:50 Artiom Łaguta Gdańsk – Gniezno 53:37 Anders Thomsen Lublin – Piła 55:35 Andreas Jonsson Łódź – Daugavpils 52:38 Hans ...
autor: mamal
25 maja 2018, 0:15
Forum: Typowania 2018
Temat: 7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 2572

7 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.

Daugavpils – Łódź 50:40 Timo Lahti Częstochowa – Toruń 54:36 Fredrik Lindgren Zielona Góra – Gorzów 42:48 Patryk Dudek Wrocław – Grudziądz 57:33 Tai Woffinden Leszno – Tarnów 56:34 Piotr Pawlicki Kraków – Rybnik 41:49 Troy Batchelor Piła – Lublin 47:43 Thomas H.Jonasson Gniezno – Gdańsk 49:41 Adrian...