Znaleziono 1307 wyników

autor: Ghoulski
25 wrz 2019, 18:24
Forum: Żużel
Temat: Unia Tarnów 2020
Odpowiedzi: 363
Odsłony: 37266

Unia Tarnów 2020

Na Czaję nikt nie wywierał presji i jego jazda wyglądała, jak wyglądała. Jeśli dostał pieniądze na przygotowanie do sezonu (nie wiem ile) to presja ze strony klubu, który te pieniądze wyłożył mając nadzieję na wynik sportowy zawodnika - powinna być. Presji to może nie być na juniorze, który jedzie p...
autor: Ghoulski
23 wrz 2019, 23:11
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: II Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 352

II Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019

Gratulacje dla wszystkich i podziękowania za emocjonujący sezon :D Staje się powoli tradycją że Koszycka ekipa kręci się wokół tego 3/4 miejsca, chociaż patrząc na to jak się układał sezon (kontuzja Zengiego, początek bez Artioma) to PO uważam za ogromny sukces ... i to jeszcze z 1wszego miejsca :D ...
autor: Ghoulski
19 wrz 2019, 16:22
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: II Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 352

II Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019

Wisła:
9. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
10. Brady Kurtz - Leszno
11. Patryk Dudek - Zielona Góra
12. Jarosław Hampel - Leszno
13. Matej Zagar - Częstochowa
14. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
15. Maksym Drabik - Wrocław
autor: Ghoulski
09 wrz 2019, 18:29
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: I Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 234

I Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019

Wisła:
1. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
2. Troy Batchelor - Rybnik
3. Patryk Dudek - Zielona Góra
4. Jarosław Hampel - Leszno
5. Matej Zagar - Częstochowa
6. Robert Chmiel - Rybnik
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno
autor: Ghoulski
05 wrz 2019, 13:53
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: II półfinał EkstraŻLF - 8 września
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 239

II półfinał EkstraŻLF - 8 września

Wisła:
9. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
10. Nicolai Klindt - Ostrów
11. Patryk Dudek - Zielona Góra
12. Jarosław Hampel - Leszno
13. Matej Zagar - Częstochowa
14. Robert Chmiel - Rybnik
15. Maksym Drabik - Wrocław
16. Brady Kurtz - Leszno
autor: Ghoulski
05 wrz 2019, 13:52
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: II półfinał EkstraŻLF - 8 września
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 239

II półfinał EkstraŻLF - 8 września

9. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
10. Nicolai Klindtr - Ostrów
11. Patryk Dudek - Zielona Góra
12. Jarosław Hampel - Leszno
13. Matej Zagar - Częstochowa
14. Robert Chmiel - Rybnik
15. Maksym Drabik - Wrocław
16. Brady Kurtz - Leszno
autor: Ghoulski
03 wrz 2019, 20:30
Forum: Żużel
Temat: Unia Tarnów 2020
Odpowiedzi: 363
Odsłony: 37266

Unia Tarnów 2020

Nie no nie róbmy jaj z pogrzebu - swojej informacji nie opieram o info od pseudodziennikarzy syfów :D
autor: Ghoulski
03 wrz 2019, 16:24
Forum: Żużel
Temat: Unia Tarnów 2020
Odpowiedzi: 363
Odsłony: 37266

Unia Tarnów 2020

the_naturat pisze:
03 wrz 2019, 16:10
1. Musielak
Dograny w Toruniu i to już od parunastu dni
autor: Ghoulski
28 sie 2019, 14:33
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: I półfinał EkstraŻLF - 1 września
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 755

I półfinał EkstraŻLF - 1 września

Wisła Koszyce:
1. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
2. Brady Kurtz - Leszno
3. Patryk Dudek - Zielona Góra
4. Jarosław Hampel - Leszno
5. Matej Zagar - Częstochowa
6. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
7. Maksym Drabik - Wrocław
autor: Ghoulski
27 sie 2019, 12:23
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft finałowy EkstraŻLF
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1903

Draft finałowy EkstraŻLF

Linus Sundstroem - Rybnik
Sebastian Szostak - Ostrów
autor: Ghoulski
27 sie 2019, 8:19
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft finałowy EkstraŻLF
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1903

Draft finałowy EkstraŻLF

Norbert Krakowiak - Zielona Góra
Nicolai Klindt - Ostrów
autor: Ghoulski
26 sie 2019, 22:00
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft finałowy EkstraŻLF
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1903

Draft finałowy EkstraŻLF

Troy Batchelor - Rybnik
Robert Chmiel - Rybnik
autor: Ghoulski
26 sie 2019, 17:17
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft finałowy EkstraŻLF
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1903

Draft finałowy EkstraŻLF

Jarosław Hampel - Leszno
Matej Zagar - Częstochowa
autor: Ghoulski
26 sie 2019, 0:21
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft finałowy EkstraŻLF
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1903

Draft finałowy EkstraŻLF

Patryk Dudek - Zielona Góra
autor: Ghoulski
12 sie 2019, 14:49
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: Draft finałowy EkstraŻLF
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1903

Draft finałowy EkstraŻLF

Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
Brady Kurtz - Leszno
Maksym Drabik - Wrocław
autor: Ghoulski
31 lip 2019, 12:27
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 940

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Wisła Koszyce:
1. Mikkel Michelsen - Lublin
2. Andrzej Lebiediev - Daugavpils (PLŻ)
3. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
4. Paweł Miesiąc - Lublin
5. Artiom Łaguta - Grudziądz
6. Wiktor Trofimov - Lublin
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno
autor: Ghoulski
23 lip 2019, 14:48
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1556

XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca

9. Mikkel Michelsen - Lublin
10. Wiktor Kułakov - Tarnów(PLŻ)
11. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
12. Paweł Miesiąc - Lublin
13. Artiom Łaguta - Grudziądz
14. Wiktor Trofimov - Lublin
15. Maksym Drabik - Wrocław
16. Brady Kurtz - Leszno
autor: Ghoulski
27 cze 2019, 10:23
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 1993

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Wisła Koszyce:
1. Mikkel Michelsen - Lublin
2. Wiktor Kułakow - Tarnów (PLŻ)
3. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
4. Paweł Miesiąc - Lublin
5. Artiom Łaguta - Grudziądz
6. Wiktor Trofimov - Lublin
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno
autor: Ghoulski
24 cze 2019, 16:49
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 1993

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Wisła Koszyce:
1. Mikkel Michelsen - Lublin
2. Andrzej Lebiediev - Daugavpils (PLŻ)
3. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
4. Paweł Miesiąc - Lublin
5. Artiom Łaguta - Grudziądz
6. Wiktor Trofimov - Lublin
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno
autor: Ghoulski
19 cze 2019, 15:06
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1351

IX runda EkstraŻLF 21-23 czerwca

Wisła:
9. Mikkel Michelsen - Lublin
10. Adrian Gała - Gniezno (PLŻ)
11. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
12. Paweł Miesiąc - Lublin
13. Artiom Łaguta - Grudziądz
14. Wiktor Trofimov - Lublin
15. Maksym Drabik - Wrocław
16. Brady Kurtz - Leszno
autor: Ghoulski
13 cze 2019, 22:03
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: X runda EkstraŻLF 14-30 czerwca
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1426

X runda EkstraŻLF 15-30 czerwca

Wisła Koszyce:
1. Mikkel Michelsen - Lublin
2. Daniel Jeleniewski - Łódź (PLŻ)
3. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
4. Paweł Miesiąc - Lublin
5. Artiom Łaguta - Grudziądz
6. Wiktor Trofimov - Lublin
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno
autor: Ghoulski
04 cze 2019, 15:29
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1098

VIII runda EkstraŻLF: 7 – 9 czerwca

Wisła Koszyce:
1. Mikkel Michelsen - Lublin
2. Wiktor Kułakov - Tarnów (PLŻ)
3. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
4. Paweł Miesiąc - Lublin
5. Artiom Łaguta - Grudziądz
6. Wiktor Trofimov - Lublin
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno
autor: Ghoulski
02 cze 2019, 22:58
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1364

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Mecz godny hitu kolejki 8-)
autor: Ghoulski
27 maja 2019, 20:16
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1364

VII runda EkstraŻLF 31 maja–2 czerwca

Wisła:
9. Mikkel Michelsen - Lublin
10. Adrian Gała - Gniezno (PLŻ)
11. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
12. Paweł Miesiąc - Lublin
13. Artiom Łaguta - Grudziądz
14. Wiktor Trofimov - Lublin
15. Maksym Drabik - Wrocław
16. Brady Kurtz - Leszno
autor: Ghoulski
20 maja 2019, 15:42
Forum: Ekstra ŻLF
Temat: VI runda EkstraŻLF: 24 -26 maja
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1178

VI runda EkstraŻLF: 24 -26 maja

Wisła Koszyce:
1. Mikkel Michelsen - Lublin
2. Daniel Jeleniewski - Łódź (PLŻ)
3. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
4. Paweł Miesiąc - Lublin
5. Artiom Łaguta - Grudziądz
6. Wiktor Trofimov - Lublin
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno